Po Polsku

POLSKI PRAWNIK W LAS VEGAS, RENO, LOS ANGELES, SAN DIEGO I SAN FRANCISCO

Kancelaria Prawna The Medrala Law Firm, PLLC. jest kancelarią z siedzibą w Las Vegas, świadczącą kompleksowe usługi prawne w Nevadzie oraz Kalifornii, ze szczególną koncentracją na obszarze miast Las Vegas, Reno, Los Angeles, San Diego oraz San Francisco.
Klientami naszej firmy są zarówno podmioty instytucjonalne oraz gospodarcze, jak i klienci indywidualni.

Zakres świadczonej przez kancelarię pomocy prawnej obejmuje przede wszystkim sprawy z zakresu prawa gospodarczego, prawa zobowiązań (zarówno umownych jak i deliktowych ang. torts), prawa rzeczowego i prawa pracy. Dodatkowo nasza sieć profesjonalnych kontaktów w obu stanach może zapewnić Państwu rzetelną obsługę w niemal każdej dziedzinie prawa.

Założycielem firmy jest Jakub P. Medrala, polski adwokat pracujący w Las Vegas oraz Los Angeles, urodzony w Krakowie. Mecenas Medrala posiada wszechstronne wykształcenie prawnicze zdobyte zarówno w Polsce, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Magister Prawa), jak i w Stanach Zjednoczonych, na William S. Boyd School of Law (Juris Doctor). Mecenas Medrala posiada również tytuł Master of Business Administration (MBA) zdobyty na University of Nevada, Las Vegas.

Mecenas Medrala jest uznanym ekspertem w dziedzinie prawa cywilnego oraz jest aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Nevadzie i Kalifornii.

The Medrala Law Firm, PLLC jest jedyną polskojęzyczną kancelarią prawną w Nevadzie oraz najbardziej wszechstronną polskojęzyczną kancelarią działającą w Kalifornii.